Правила перебування у хостелі Вишня

ПРАВИЛА заселення У ХОСТЕЛ ВИШНЯ

Хостел «Вишня» працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Заселення в Хостел цілодобово, виїзд о 12:00. Заселення в хостел після 24-00 до 12-00 вважається як за цілу добу і прохання враховувати цей момент при заселенні.

Наприклад:
Ви бронюєте місце і повідомляєте нам про те, що приїзджаєте у 6-00 ранку, то з цього часу і до 12-00 вам треба буде заплатити як цілу добу, тобто повну вартість.

ОПЛАТА І РЕЄСТРАЦІЯ

В момент заселення необхідно надати пашпорт (або інший документ, що засвідчує особу) адміністратору Хостела для реєстрації. Внести оплату за всі дні проживання. Зупиняючись у нас менше ніж на добу, Ви оплачуєте повну вартість одного дня проживання.
Якщо Ви не приходите ночувати - грошові кошти не повертаються!

Після оплати ви отримаєте ключ від персонального сейфа де будуть зберігається особисті речі на весь термін вашого перебування в хостелі.

В день виселення після 12-00 в проханні чи можна залишити сумки чи особисті речі - ми будемо відмовляти, тому що Хостел не є камерою зберігання і не несе відповідальності за збереження особистих речей.

БРОНЮВАННЯ

Якщо Ви забронювали номер на певну дату, а приїхали в інший день і не скасовали своє бронювання заздалегідь (по телефону або електронною  поштою не пізніше, ніж за 24 години), Вам необхідно сплатити цей день в розмірі повної вартості.

Якщо Вам вже відома точна дата прибуття, ми із задоволенням забронюємо для Вас номер. Для цього необхідно залишити депозит в розмірі повної вартості одного дня проживання.
Якщо Ви хочете продовжити час свого перебування у нас, повідомляйте про це мінімум за 12 годин адміністратору.

 

Мешканьці МАЮТЬ ПРАВО:

БЕЗКОШТОВНО користуватися в оплачений період крім наданого місця для сну:

  • постільною білизною та рушником видане на рецепції,
  • персональною шафкою, ванною кімнатою, душем та туалетом,
  • кухнею з усім обладнанням і інвентарем,
  • TV , інтернетом по WI-FI зі своїх ноутбуків і телефонів.

Хостел не несе відповідальності за роботу міських комунікацій (відключення світла, води, тепла та інше).

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

Адміністрація Хостела залишає за собою право, при наявності вільних місць в номері, підселити гостей, незалежно від віку.

Адміністрація Хостела Вишня не несе відповідальності за збереження особистих і цінних речей, залишених в номерах без нагляду. Цінні речі, крім грошей, можуть бути залишені на час проживання у адміністратора.

Поважно ставитися до інших гостей Хостела відпочиваючих в інших кімнатах.

Підтрисувати чистоту,  переконливе прохання, після прийому їжі мити після себе посуд і прибирати зі столу. Так само просимо залишати за собою порядок після прийняття душу і відвідування туалету.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ шуміти і тривожити сусідів по Хостелу з 22.00-8.00

З метою безпеки двері Хостела закриті з 24-00 до 6-00 (телефонуйте)
Хостел «Вишня» є зоною, вільною від паління і вживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

У приміщенні Хостела ЗАБОРОНЕНО ПАЛИТИ у всіх кімнатах.

В приміщенні Хостела категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вживати алкогольні та слабоалкогольні напої.

АДМІНІСТРАЦІЯ хостел ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ДОСТРОКОВО Перервати ПЕРЕБУВАННЯ ГОСТЯ У РАЗІ ПЕРЕБУВАННЯ ЙОГО В СТАНІ СИЛЬНОГО Алкогольного, наркотичного чи ІНШОГО ВИДУ СП'ЯНІННЯ (ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ), БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ І В ТОМУ Ж ЧИСЛІ ЗА НАСТУПНУ ДОБУ.

Дбайливо відноситься до майна і обладнання Хостелу. У разі втрати або пошкодження майна Хостела з вини відвідувача, слід компенсувати їх вартість, в розмірі зазначеному адміністрацією хостелу.

Керівники, які супроводжують групу, несуть повну відповідальність за поведінку групи в хостелі.
За пошкодження майна Хостела стягується штраф у розмірі, встановленому адміністрацією Хостела.

Сторонні особи, на прохання проживаючого з повідомленням адміністратора, можуть перебувати в хостелі в період з 8-00 до 12-00 або з 13-00 до 22-00, за умови пред'явлення документа, що посвідчує особистість. Але адміністратор має право попросити гостя постояльця покинути територію Хостела в індивідуальному порядку.

У хостелі здійснюється санітарна і вологе прибирання приміщень один раз на добу (з 12:00 до 13:00). Переконливе прохання залишити кімнату на час прибирання.


12.04.2024

Пропонуємо послуги

Поруч з нашими хостеламі розташовані пункти відправлення автобусних і піших екскурсій, завдяки чому Ви з легкістю зможете побачити Дніпро і передмістя, не витрачаючи час і зусилля на пошук туру та місця відправлення. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам вибрати найбільш цікаву для Вас тематику і напрямок.

Кожен наш хостел створювався з урахуванням актуальних тенденцій в дизайні та оформленні та обладнаний всією необхідної сучасній людині технікою. При бажанні Ви завжди можете приготувати собі їжу самостійно або покуштувати страви місцевої закладах. Наші гості зможуть замовити обід або вечерю з доставкою в наш хостел.


Відгуки наших гостей