Кімната на 2 особи

 

Пропонуємо комфортабельну кімнату на 2 особи. Кімната підходить для відрядженних людей. У кімнаті 2 роздільні ліжка. Вас чекає велика, простора, світла кімната з телевізором та кондиціонером. У кімнаті також є душова і туалет, що надає номеру комфортабельність. Є також чайник, вода, чай.

Кімната обладнана усіма необхідними умовами для мешкання: особиста шафка для зберігання речей, кондиціонер, кожне місце обладнане світильником і розеткою.

Як добратися

З з.д. Вокзалу(30 хвил.)

Вийшовши з з.д. вокзалу вам треба сісти на трамвай №1 і доїхати до зупинки парк ім. Т.Г. Шевченко. Через дорогу на балконі будинку ви побачите вивіску хостел Вишня. Йдете уздовж червоного двоповерхового будинку до чорних дверей і набрати на домофон цифру 5, піднятися на 2-й поверх і Ви на місці - Ласкаво просимо в хостел "Вишня"!

З вул.Робоча  (30 хвил.)

На автобусі № 87-б доїхати до зупинки парк ім. Т.Г. Шевченко. Через дорогу на балконі будинку ви побачите вивіску хостел Вишня. Йдете уздовж червоного двоповерхового будинку до чорних дверей та наираєте на домофоні цифру 5, піднятися на 2-й поверх і Ви на місці - Ласкаво просимо в хостел "Вишня"!

Бронирование по телефону: 38(99)189-51-25

  •  пл. Соборна, 9а
  • 38(99)189-51-25
  • 38(97)626-99-75

Список достопримечательностей:

  • Парк им.Т.Г.Шевченко.
  • Днепропетровский национальный исторический музей имени Д. И. Яворницкого — один из крупнейших и старейших музеев Украины. Здание музея — памятник архитектуры национального значения.
  • Спасо-Преображенский кафедральный собор Днепра — один из кафедральных храмов Днепропетровской епархии Украинской православной церкви,
  • Областная больница им.Мечникова.
  • Спасо-Преображенский кафедральный собор Днепра — один из кафедральных храмов Днепропетровской епархии Украинской православной церкви,
  • Днепропетровский государственный университет внутренних дел
  • Национальный технический университет «Днепровская политехника» — ведущее высшее учебное заведение горного профиля Украины

 


25.07.2024

Пропонуємо послуги

Поруч з нашими хостеламі розташовані пункти відправлення автобусних і піших екскурсій, завдяки чому Ви з легкістю зможете побачити Дніпро і передмістя, не витрачаючи час і зусилля на пошук туру та місця відправлення. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам вибрати найбільш цікаву для Вас тематику і напрямок.

Кожен наш хостел створювався з урахуванням актуальних тенденцій в дизайні та оформленні та обладнаний всією необхідної сучасній людині технікою. При бажанні Ви завжди можете приготувати собі їжу самостійно або покуштувати страви місцевої закладах. Наші гості зможуть замовити обід або вечерю з доставкою в наш хостел.


Відгуки наших гостей