Кімната на 2 особи

Пропонуємо відвідати Сімейну кімнату на 2 особи, чоловіка та жінки, а також для відредженних. Вас чекає велика, простора, світла кімната з видом на Соборну площу.

Номер обладнаний усіма необхідними умовами для проживання: особиста шафка для зберігання речей, кондиціонер, кожне місце обладнане світильником і розеткою.

Як доїхати

З з.д. Вокзалу(30 хвил.)

Вийшовши з з.д. вокзалу вам треба сісти на трамвай №1 і доїхати до зупинки парк ім. Т.Г. Шевченко. Через дорогу на балконі на будинку ви побачите вивіску хостел Вишня. Йдете уздовж червоного двоповерхового будинку до чорних дверей та набираєте на домофоні цифру 5, піднятися на 2-й поверх і Ви на місці - Ласкаво просимо в хостел "Вишня"!

сЗ вул.Робоча  (30 хвил)

На автобусі № 87-б доїхати до зупинки парк ім. Т.Г. Шевченко. Через дорогу на балконі на будинку ви побачите вивіску хостел Вишня. Йдете уздовж червоного двоповерхового будинку до чорних дверей та набрати на домофон цифру 5, піднятися на 2-й поверх і Ви на місці - Ласкаво просимо в хостел "Вишня"!

Бронирование по телефону: 38(99)189-51-25

  •  пл. Соборна, 9а
  • 38(99)189-51-25
  • 38(97)626-99-75

Список пам'яток:

  • Парк ім.Т.Г.Шевченко.
  • Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького - один з найбільших і найстаріших музеїв України. Будівля музею - пам'ятка архітектури національного значення.
  • Спасо-Преображенський кафедральний собор Дніпра - один з кафедральних храмів Дніпропетровської єпархії Української православної церкви
  • Областна лікарня ім.Мечнікова.
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
  • Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» - провідний вищий навчальний заклад гірничого профілю України

 


20.06.2024

Пропонуємо послуги

Поруч з нашими хостеламі розташовані пункти відправлення автобусних і піших екскурсій, завдяки чому Ви з легкістю зможете побачити Дніпро і передмістя, не витрачаючи час і зусилля на пошук туру та місця відправлення. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам вибрати найбільш цікаву для Вас тематику і напрямок.

Кожен наш хостел створювався з урахуванням актуальних тенденцій в дизайні та оформленні та обладнаний всією необхідної сучасній людині технікою. При бажанні Ви завжди можете приготувати собі їжу самостійно або покуштувати страви місцевої закладах. Наші гості зможуть замовити обід або вечерю з доставкою в наш хостел.


Відгуки наших гостей